UTM i Firewall

Współpracujemy z najlepszymi firmami w tej dziedzinie.

Sophos

Firmie Sophos z główną siedzibą w Oxfordzie (Wielka Brytania) i jej kompleksowej ochronie przed złośliwym oprogramowaniem oraz utratą danych, zaufało już ponad 100 milionów użytkowników w 150 krajach. Produkty Sophos są łatwe w instalacji, zarządzaniu i użytkowaniu, zabezpieczają przed różnorodnymi zagrożeniami i są stworzone m.in. dla telefonów, sieci czy systemów.

Były wielokrotnie nagradzane i doceniane za innowacyjne szyfrowanie czy ochronę typu ‘endpoint’. Firmę wspiera SophosLabs, czyli globalna sieć ośrodków informacji o zagrożeniach.

Współpracujemy z najlepszymi firmami w tej dziedzinie.

WatchGuard

Firma powstała w 1996 roku, w Seattle. Od samego początku Producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To własnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową. Firma zatrudnia ponad 500 i ma swe przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach.

Producent regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm na całym świecie. Producent klasyfikowany jako lider i wizjoner w raporcie Gartnera od 6 lat. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania – WatchGuard Dimension uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe.