Backup i Archiwizacja

Backup Sprzętowy

 • QNAP
 • SYNOLOGY
 • QSAN

Backup Programowy

 • XOPERO
 • NAKIVO
 • VEEAM
 • ACRONIS
 • CARBONITE
 • FERRO

Archiwizacja Poczty Email

 • MailStore
 • Cryoserver

 

Zapewniamy stabilny i bezpieczny backup

Xopero Qnap

Jest jednym z największych producentów rozwiązań backupowych w Europie, dostarczającym profesjonalne narzędzia do kompleksowego zabezpieczenia firmowych danych.

W ofercie znajdują się rozwiązanie do backupu lokalnego, backupu do chmury, appliance backup, backup hybrydowy oraz disaster recovery i business continuity. Produkty Xopero umożliwiają m.in. backup i przywracanie plików, folderów, stacji roboczych (endpointów), baz danych, skrzynek pocztowych, serwerów, lokalizacji sieciowych oraz środowisk wirtualnych.
Wśród klientów firmy znajdują się jednostki z segmentu MSP, administracja publiczna, finanse i bankowość, edukacja, medycyna, telekomunikacja oraz IT.

Czym jest dokładnie Xopero?
To dedykowane rozwiązanie do backupu i przywracania danych dla dysków sieciowych marki QNAP.
Twoja prywatna chmura backupu
Xopero po zainstalowaniu na urządzeniu QNAP, tworzy kompletne rozwiązanie do zabezpieczania krytycznych danych. Dzięki niemu zbudujesz bezpieczne środowisko backupu w firmie.
Kompleksowe zarządzanie
Możesz centralnie i zdalnie zarządzać backupami, monitorować ich poprawność i dokonywać konfiguracji kont i aplikacji zainstalowanych na stacjach roboczych i serwerach w firmie. Możesz z jednego miejsca konfigurować wszystkie procesy backupu, w całej strukturze firmy.
Dlaczego warto wybrać Xopero Backup Appliance?
Pełna ochrona danych w jednym rozwiązaniu
Bezpieczna kopia zapasowa plików i redukcja do minimum ryzyka utraty danych ze wszystkich urządzeń podłączonych do QNAP-a.
Błyskawiczny dostęp do danych
W przypadku awarii jednego z komputerów czy serwera, nie musisz obawiać się, że praca w Twojej firmie stanie w miejscu.
Duża pojemność przechowywania
Schowana treść[Dyski QNAP to idealne rozwiązanie do przechowywania kopii zapasowych. Ich pojemność sprawia, że możesz zabezpieczyć duże ilości kluczowych informacji dla swojego biznesu./su_spoiler]
Pełna kontrola
Trzymasz rękę na pulsie dzięki możliwości kontroli wszystkich wykonywanych procesów backupu na każdym urządzeniu, podłączonym do dysku QNAP.
Oszczędność zasobów
Pełna automatyzacja sprawia, że proces backupu odbywa się bez zbędnego angażowania pracowników. Strategia ochrony danych w firmie jest w pełni zoptymalizowana.
Kto może skorzystać z rozwiązania?
Dzięki kompleksowemu podejściu do kwestii zabezpieczania danych, Xopero znalazło uznanie w sektorze MŚP, administracji publicznej oraz wśród klientów korporacyjnych. Również użytkownicy posiadający mniejsze potrzeby, którzy jednak poszukują profesjonalnego narzędzia do backupu danych, będą mogli skorzystać z darmowej wersji programu. W QNAP App Center zadebiutuje Xopero Freemium pozwalające na kompleksowe zabezpieczenie trzech endpointów.
Dlaczego Xopero z QNAP?
1. Brak dodatkowego sprzętu
Nie musisz wdrażać rozbudowanej infrastruktury. QNAP NAS i Xopero to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć wygodnie zarządzać kopiami zapasowymi.

2. Łatwa instalacja
Zainstalowanie i uruchomienie Xopero na urządzeniu QNAP trwa zaledwie kilka minut, co więcej jest łatwe w konfiguracji i użyciu.

3. Wszystko w jednym
Zintegrowane rozwiązanie, na które składa się bezpieczne przechowywanie danych, automatyczny backup oraz system centralnego zarządzania.

 

Zapewniamy stabilny i bezpieczny backup

Acronis

Acronis Backup to bardzo popularne wśród użytkowników lokalnych i zdalnych rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych. Acronis Backup dzięki sprawdzonym technologiom, skalowalności oraz przyjaznej dla ekranów dotykowych konsoli zarządzającej dostępnej z dowolnego urządzenia z poziomu przeglądarki internetowej, to najbardziej zaawansowane na rynku rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych całego środowiska pracy.

 

Zapewniamy stabilny i bezpieczny backup

Ferro Backup

Ferro Backup System™ (FBS) to polski, profesjonalny, sieciowy system backupu i archiwizacji danych przeznaczony dla firm i instytucji. Pozwala chronić dane przechowywane na stacjach roboczych, laptopach i sieciowych serwerach plików pracujących pod systemami Microsoft Windows®, Novell NetWare®, Linux, MacOS.

Czy wiesz, że?
• Od 60% do 80% krytycznych danych jest przechowywanych w komputerach biurowych i laptopach
• 90% laptopów i komputerów biurowych nie jest nigdy poddawanych procesowi backupu

Szybki, równoległy backup
Ze względu na zastosowanie backupu delta i backupu różnicowego, kompresji po stronie stacji roboczych i równoległego wykonywania zadań, Ferro Backup System pozwala w bardzo krótkim czasie wykonać kopie zapasowe plików z wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej
Niskie koszty wdrożenia rozwiązania
Ferro Backup System nie wymaga drogiego serwera, serwerowej wersji systemu operacyjnego, czy też napędów taśmowych. Ze względu na to, że backup danych odbywa się już po stronie stacji roboczych a nie na serwerze, na serwer backupu można przeznaczyć zwykły, tani komputer PC z większym dyskiem twardym.
Automatyczne wznawianie backupu
W przypadku zerwania połączenia, zadania backupu zostaną wstrzymane i dokończone po ponownym nawiązaniu połączenia bez konieczności interwencji ze strony administratora.
Łatwa instalacja i uruchomienie
Aby wykonywać backup dysków, plików lub kopie zapasowe systemu operacyjnego, nie trzeba zmieniać niczego w aktualnej konfiguracji sieci komputerowej, serwerów i komputerów biurowych. Ferro Backup System działa całkowicie niezależnie od istniejących usług, konfiguracji kont i zabezpieczeń.
Bezobsługowość
Opcja automatycznego zwalniania miejsca na dysku w połączeniu z modułem alertów, który wysyła do administratora informacje o ewentualnych błędach i ostrzeżeniach za pomocą wiadomości e-mail, ogranicza konieczność stałego nadzoru nad procesem wykonywania backupu.
Transparentny backup
Backup jest wykonywany w tle i nie jest zauważalny dla pracowników.
Wygodny
Wygodny backup i odzyskiwanie danych
Administrator nie musi zaprzątać sobie głowy tym, kiedy była robiona ostatnia archiwizacja pełna, a kiedy i ile zostało wykonanych archiwizacji różnicowych. Ferro Backup System przejmuje kontrolę nad procesem odzyskiwania danych z kopii różnicowych i wyświetla ich zawartość tak samo jak w przypadku kopii pełnych.
Backup otwartych plików
Wbudowana w Ferro Backup System opcja Open File Manager pozwala na backup otwartych plików systemowych oraz plików zablokowanych przez inne procesy.
Backup systemu operacyjnego
Ferro Backup System daje możliwość wykonania kopii zapasowej systemu operacyjnego oraz późniejszego przywrócenie systemu i programów na nowym, czystym dysku bez potrzeby ponownej instalacji.