Oprogramowanie

Oprogramowanie antywirusowe

  • mks_vir
  • ARCABIT
  • F-Secure
  • Bitdefender
  • ESET
  • SOPHOS
  • KASPERSKY
  • COMODO

Oprogramowanie Microsoft

  • biurowe: MS Office
  • systemowe: MS Windows i wszystkie inne

Współpracujemy z najlepszymi firmami w tej dziedzinie.

mks_vir

Najstarszy polski program antywirusowy powrócił !

W maju 2018 nowa udoskonalona wersja pakietu mks_vir została udostępniona klientom. W dniu premiery program rozpoczął już pracę już na kilku tysiącach komputerów. Dwa potężne silniki antywirusowe i mocny firewall powodują, że nowy mks_vir to prawdziwy, hybrydowy cyberczołg ochronny napędzany stale aktualizowanymi i modernizowanymi silnikami wykrywającymi i neutralizującymi wszystkie rodzaje zagrożeń, zarówno w kontekście globalnym, jak i te wymierzone w polską cyberprzestrzeń. MKS _VIR to prawdziwa forteca. Wielopłaszczyznowa ochrona gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa nawet przed jeszcze nieznanymi i niesklasyfikowanymi zagrożeniami. Skaner poczty, zapora, kontrola rejestru, kontrola treści, mechanizmy kopii zapasowych, SafeStorage chroniący dokumenty i ważne pliki użytkownika, bezpieczna bankowość elektroniczna, zaawansowane mechanizmy heurystyczne, zarządzanie instalacjami w sieciach – to właśnie arsenał mks_vir. Produkt skierowany do klientów biznesowych ale także do użytkowników domowych. Wspiera wszystkie wersje systemów Windows biorąc pod uwagę fakt, że duża część użytkowników posiada komputery z mało wydajnymi procesorami i małą ilością pamięci RAM. Program posiada ochronę przed szyfrowaniem i Ransomware. MKS_Vir jest zarządzany centralnie z konsoli administracyjnej.

Współpracujemy z najlepszymi firmami w tej dziedzinie.

Arcabit

Polski program antywirusowy. Wielokrotnie nagradzany przez niezależne środowiska badawcze m. in. Virus Bulletin oraz portale branżowe.W ofercie posiadamy ochronę zarówno dla klientów biznesowych, rządowych itp. ale także pakiety dedykowane dla edukacji oraz użytkownika domowego.Od 2015 roku wszystkie wersje produktów Arcabit wyposażone są w nowatorską funkcję SafeStorage umożliwiającą ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz danych, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub usunięciem przez szkodliwe oprogramowanie czy na skutek przypadkowego działania użytkownika. SafeStorage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są modyfikowane lub usuwane.

Współpracujemy z najlepszymi firmami w tej dziedzinie.

F-Secure

Firma F-Secure Corporation powstała pod nazwą Data Fellows w 1988 roku w fińskich Helsinkach.
Początkowo jej działalność obejmowała głównie szkolenie użytkowników komputerów i tworzenie dostosowanych systemów baz danych dla klientów przemysłowych.Wkrótce jednak błyskawiczny rozwój technologii komputerowych sprawił, że powstało zapotrzebowanie na oprogramowanie antywirusowe. W 1991 roku Data Fellows zaprezentowała więc swój pierwszy duży projekt programowy — skaner heurystyczny do produktów antywirusowych.
W ciągu zaledwie kilku lat pracy w branży zabezpieczeń informatycznych firma zdobyła uznanie za swoje usługi. W 1996 roku rodzina produktów firmy F-Secure została nagrodzona przez prezydenta Finlandii jako największa innowacja w kraju. W tym samym roku otrzymała też główną nagrodę w branży IT od Komisji Europejskiej.
W 1999 roku firma Data Fellows zmieniła nazwę na F-Secure i została notowana na helsińskiej giełdzie papierów wartościowych.
Od tamtej chwili jest jedną z najszybciej rozwijających się firm oferujących zabezpieczenia antywirusowe, zdobyła międzynarodowe uznanie i mocną pozycję w branży.

Współpracujemy z najlepszymi firmami w tej dziedzinie.

Bitdefender

Bitdefender to międzynarodowa firma, współpracująca z organizacjami rządowymi, przedsiębiorstwami oraz osobami prywatnymi, w ponad 150 krajach na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Bukareszcie, w Rumunii. Zatrudnia ponad 1300 pracowników, a w 2015 roku posiadała 4200 wykwalifikowanych partnerów handlowych.
Począwszy od roku 2017 oprogramowanie liczy ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie. Bitdefender to trzeci w kolejności program antywirusowy na świecie, który otrzymał certyfikat ICSA dla systemu Windows XP i pierwszy nagrodzony za innowacyjne rozwiązania przez Europan Commission and Academy. Posiada certyfikaty wszystkich głównych ośrodków certyfikujących programy antywirusowe: CheckMark, Av-Comparatives, Virus Bulletin, AV – Test, PC Mag, PC World, CRN.

Współpracujemy z najlepszymi firmami w tej dziedzinie.

ESET

ESET to producent rozwiązań bezpieczeństwa IT z siedzibą w Bratysławie, na Słowacji. Firma powstała w 1992 roku po fuzji dwóch prywatnych przedsiębiorstw.
W 1987 roku dwóch młodych pasjonatów programowania Peter Paško oraz Miroslav Trnka natrafia na jeden z pierwszych wirusów komputerowych i nazywa go „Wiedeń”. Paško i Trnka wkrótce potem tworzą program, który wykrywa to zagrożenie.Odkrycie kolejnych wirusów skłoniło wspomnianą dwójkę do podjęcia decyzji o stworzeniu programu, który rozpoznawałby nowe, stosunkowo nieznane zagrożenia.
W 1992 roku Trnka oraz Paško razem ze swoim przyjacielem Rudolfem Hrubým rejestrują spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i nadają jej nazwę ESET.
Aktualnie firma ESET zatrudnia ponad 500 pracowników na całym świecie. Główna siedziba spółki mieście się w Bratysławie, na Słowacji, a jej biura zlokalizowane są w San Diego (USA), Wexford (Irlandia), Londynie (Anglia), Buenos Aires (Argentyna), Pradze (Czechy), Singapurze oraz w Krakowie.